تعمیر بلندگوی لپ تاپ
تعمیر بلندگوی لپ تاپ
جولای 29, 2019
تعمیر برد لپ تاپ
تعمیر و تعویض برد لپ تاپ | راه های پیشگیری از خرابی برد
آگوست 1, 2019
نمایش همه

آموزش اکتیو کردن ویندوز ۱۰

اکتیو کردن ویندوز 10

برای آنکه بتوانید از تمامی خدمات و آپشن های سیستم عامل ویندوز خود استفاده کنید ، باید ویندوز خود را اکتیو یا فعال نگه دارید . اگر به دنبال اکتیو کردن ویندوز خود هستید به شما پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله ما را همراهی فرمایید.

اکتیو کردن ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ رامیتوان به دو صورت فعالسازی کرد : حالت اول فعالسازی با لایسنس اصلی خود ویندوز و حالت دوم فعالسازی به روش کرک کردن ویندوز که چون ایران عضو سازمان تجارت جهانی نیست ، به راحتی میتوان در این کشور نرم افزار ها را کرک کرده و از آنها استفاده کرد و از این رو ایران یکی از بهترین کشوهای جهان در زمینه استفاده از نرم افزار است ولی توجه داشته باشید که در صورت عدم استفاده از لایسنس اصلی محصول ، قسمت هایی از نرم افزار برای شما غیر فعال میشود و از نظر امنیتی ضعیف تر عمل میکند .

طریقه نصب صحیح درایور بر روی ویندوز

اکتیو کردن ویندوز با استفاده از برنامه KMSAuto.Net :

ابتدا اخرین نسخه نرم افزار KMSAuto.Net را دانلود کنید ، سپس فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج و اجرا کنید . پس از باز شدن برنامه ، از بالای صفحه روی دکمه Activation کلیک کنید.

در این قسمت Activation دو گزینه را مشاهده خواهید کرد که هرکدوم از این گزینه ها بدین معناست :

Activate Windows

Activation Office

با توجه به نیاز خود (ویندوز یا آفیس) یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید و برای چند لحظه منتظر بمانید تا فرآیند اکتیو شدن کامل شود . در نهایت اگر قصد دارید ویندوز ۱۰ خود را آپدیت کنید برای این منظور روی گزینه Activate Windows کلیک کنید .

پس از تمام شدن فرآیند اکتیو شدن که تقریبا حدود ۱ دقیقه است ، اگر پیغام Product successfully activated را در قسمت پایین برنامه که به رنگ آبی می باشد مشاهده کردید ، یعنی ویندوز شما با موفقیت فعال شده است .

دیدگاهتان را بنویسید