آموزش بازگردانی لپ‌تاپ Dell به تنظیمات کارخانه

مهمترین نکات کلیدی برای خریداری لپ تاپ
اکتبر 7, 2018
چگونه موس و کیبورد بی سیم را به لپ تاپ وصل کنیم?
اکتبر 7, 2018
نمایش همه

آموزش بازگردانی لپ‌تاپ Dell به تنظیمات کارخانه

در اینجا مراحلی را برای ریست فکتوری کردن لپ تاپ دل آموزش خواهیم داد. البته مراحل این آموزش بسته به مدل لپ‌تاپ‌تان تفاوت اندکی دارد. ولی این تفاوت های به قدری نیستند که نتوانید از آموزش زیر بهره ببرید!

توجه داشته باشید که با انجام این کار، تمامی اطلاعات موجود در درایو cحذف خواهد شد. بنابراین حتما از اطلاعات مهم خود در یک هارد اکسترنال نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. سیستم خود را “Restart” نمایید.

۲. بعد از راه‌اندازی مجدد سیستم و به محض نمایش لوگوی Dell، کلید “F8” را فشار دهید تا به منوی “Boot” انتقال داده شوید.

۳. با استفاده از کلید‌های جهت‌نما، “Selection” را روی گزینه “Repair Your Computer” واقع در منوی “Advanced Boot Options ” هدایت نموده و سپس “Enter” را فشار دهید. بعد از آن زبان موردنظرتان را انتخاب نموده و روی “Next” کلیک نمایید.

۴. وارد بخش “Administrative User” شوید و روی “Ok” کلیک کنید. بعد از آن روی گزینه “Dell Factory Image Restore” کلیک نمایید.

۵. در پنجره Dell Factory Image Restore، باید گزینه “Next” را انتخاب نموده و بعد از فعال کردن تیک گزینه “Yes, reformat the hard drive and restore system software to factory conditions”، مجدداً “Next” را انتخاب کنید.

۶. اینک سیستم شما به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه بازگشته است و در آخر کافیست گزینه “Finish” را انتخاب نموده و کامپیوتر را ریستارت نمایید.

امیدواریم این آموزش برایتان مفید واقع شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید