اولین مانیتور ۴K جهان با Dolby Vision و فناوری های فوق حرفه ای (ASUS ProArt PA32UCX)

خرابی شارژر لپ تاپ
عوامل خرابی شارژر لپ تاپ+آموزش تعمیر و تست شارژر
آگوست 7, 2019
ذخیره ساز پر سرعت و پیشرفته QNAP TBS-453DX NASbook رونمایی شد
آگوست 7, 2019
نمایش همه

اولین مانیتور ۴K جهان با Dolby Vision و فناوری های فوق حرفه ای (ASUS ProArt PA32UCX)


طراحان، مهندسان، سازندگان محتوا، افرادی که با برنامه های گرافیکی و ویرایش تصاویر کار می کنند، برنامه های ۳D و… نیازمند مانیتورهایی خاص هستند. حتی وضوح رنگ و شارپ تصاویر در نتیجه خروجی کار آنها تاثیر مستقیم دارد. از این رو آنها همواره هزینه بالایی را برای خرید یک مانیتور حرفه ای پرداخت می کنند.

مانیتور حرفه ای ایسوس ProArt PA32UCX برای متخصصان

مانیتور ASUS ProArt PA32UCX با فناوری Mini LED طراحی شده است؛ این مانیتور اولین محصول ۳۲ اینچی با شدت نور ۱۲۰۰ نیت و ۱۱۵۲ دیود LED کوچک است. مانیتور ASUS ProArt PA32UCX از چندین فناوری HDR پشتیبانی می کند؛ این تکنیک ها شامل Dolby Vision, HLG و HDR 10 است. یکی دیگر از ویژگی های این مانیتور پشتیبانی از Dolby Visio است.

ProArt PA32UCX از پنل ۱۰ بیتی سامسونگ استفاده می کند که از فناوری نقاط کوانتومی (QD) بهره می برد. این مانیتور بالای ۱ میلیارد رنگ را نمایش خواهد داد. تمامی گستره های رنگی DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020, Srgb و Adobe RGB در مانیتور ProArt PA32UCX پشتیبانی می شوند. ایسوس ورودی های مهم و پر سرعتی را برای این مانیتور در نظر گرفته است؛ رابط های HDMI 2.0، DisplayPort و Thunderbolt را می توانید برای ارسال تصاویر مورد استفاده قرار دهید.

مانیتور ASUS ProArt PA32UCX با پوشش اشباع رنگ دلتا زیر عدد یک (Delta-E (∆E) <1) یکی از بهترین مانیتورهای جهان به شمار می رود. ProArt PA32UCX از وضوح ۴K برخوردار است؛ گواهینامه VESA DisplayHDR 1000 آن را در دسته مانیتورهایی با شدت نور بسیار بالا قرار می دهد. اولین نمایشگر ۴K در جهان با پشتیبانی Dolby Vision که قدمی بزرگ از سوی ایسوس است. این مانیتور دارای فناوری هوشمند ASUS Smart HDR است که ۴۰ برابر روشنایی بیشتر و ۱۰ برابر کنتراست بالاتر را به همراه دارد. ایسوس هنوز اشاره ای به قیمت گذاری ProArt PA32UCX نکرده اما قطعا نباید در انتظار یک مانیتور ارزان و میان قیمت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید