ایسر پر فروش ترین برند لپ تاپ در جهان شده است؟!

نصب ویندوز بر روی کروم بوک ها ممکن شد!
سپتامبر 5, 2018
شیک و قدرتمند: لپ تاپ MSI WS65
سپتامبر 5, 2018
نمایش همه

ایسر پر فروش ترین برند لپ تاپ در جهان شده است؟!

 

کمپانی چند ملیتی ایسر در حال تبدیل شدن به پر فروش ترین برند نوت بوک در جهان است. ایسر همواره به دلیل خرابی کم، قیمت مناسب به نسبت سخت افزارهای استفاده شده، استفاده از مانیتورهای با کیفیت در اکثر محصولات و تولید مدل های متنوع شهره است. این شرکت در روز های Amazon Prime Day در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ جولای، موفق به فروش بسیار سنگین و عالی شده است.

شرکت ACER اعلام کرده است که در خلال این چند روز، بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه از سیستم های کامپیوتری، لپ تاپ و مانیتور را به فروش رسانده است! این مقدار ۷۵ درصد بیش از مقدار فروخته شده در مدت زمان مشابه، در سال گذشته است. لپ تاپ گیمینگ Predator Helios 300 به عنوان پر فروش ترین نوت بوک مخصوص بازی در این روز بوده است. هزاران دستگاه از این لپ تاپ تنها در عرض چند ساعت به فروش رسیده است.

کروم بوک Acer Chromebook 11 نیز در این مدت به فروش بسیار بالایی دست یافته و در ادامه می توان به فروش کامپیوتر Acer Aspire TC-780 به عنوان پر فروش ترین مدل دسکتاپ، و Acer G276HL به عنوان پر فروش ترین مانیتور اشاره کرد. ایسر ادعا می کند که در برخی مناطق جهان، عنوان پر فروش ترین برند لپ تاپ را به خود اختصاص داده است. به عنوان مثال در آمریکا ۲۸%، در برزیل ۴۶%، در شیلی ۲۷% و در کلمبیا نیز تا ۳۳% از بازار را لپ تاپ را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید