باتری های نوت بوک Long Life اچ پی

پورت Thunderbolt چیست و چه کابردی دارد؟
اکتبر 13, 2018
SoC چیست؟
اکتبر 13, 2018
نمایش همه

باتری های نوت بوک Long Life اچ پی

شرکت اچ پی باتری‌های جدیدی با نام Long Life را برای نوت بوک‌های خود تولید کرده که نگرانی شما را در مورد عمر و شارژ باتری در هنگام کار و سرگرمی با لپ تاپ برطرف می‌کند. این باتری‌ها با تکنولوژی‌های جدید به کار رفته در آن، طول عمر و شارژدهی بالاتری نسبت به دیگر مدل‌ها را به لپ تاپ شما ارئه می‌دهند.

شرکت اچ پی باتری‌هایی با نام Long Life را برای لپ تاپ‌های خود تولید کرده که طول عمر و شارژدهی بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد؛ این باتری‌ها با گارانتی ۳ ساله که طول عمر بالای آن‌ها را ضمانت می‌کند بر روی لپ تاپ‌های اچ پی ارائه می‌شوند. اچ پی همچنین با هدف حفظ محیط زیست و کاهش تولید زباله‌های باتری این مدل را تولید کرده است.

ویژگی‌های مهم باتری‌های Long Life:

کاهش هزینه‌ها و بهره‌وری بالا:

باتری‌های Long Life اچ‌ پی با طول عمر بالای خود (حداقل ۳ سال) هزینه خرید مجدد باتری برای لپ تاپ را حذف کرده و در زمان استفاده از لپ تاپ نیاز کمتری به خرید باتری دارید.

شارژدهی بالا:

باتری‌های Long Life اچ پی، با افزایش کارایی تا سه سال، نوت بوک شما را برای کارهای بی‌وقفه آماده می‌کند، به طوری که شما می‌توانید با این باتری‌ها به کار و سرگرمی خود در منزل و یا خارج از منزل ادامه دهید و خیالتان از شارژ باتری راحت باشد. (حدود ۱۲ تا ۲۴ ساعت کار مداوم؛ حدود دوبرابر شارژدهی نسبت به دیگر مدل‌ها)

حفظ محیط زیست:

اچ‌ پی با تفکر حفاظت از محیط زیست این باتری‌ها را تولید کرده است، به طوری که تکنولوژی این باتری‌های جدید با طول عمر بالای خود میزان تولید زباله‌های باتری را کاهش می‌دهند، چون هرچه طول عمر باتری بیشتر باشد نیاز به تعویض باتری کمتری برای لپ‌تاپ است و در نتیجه تولید زباله باتری کاهش می‌یابد.

ساخت هوشمندانه:

در ساخت این باتری از یک بسته بندی ایمن و عایق استفاده شده که سلول‌های باتری در آن جای می‌گیرند، بدنه این باتری؛ در برابر آتش مقاوم است و در کل سلول‌های این باتری را از نفوذ مایعات و حرارت حفاظت می‌کند. اتصالات داخلی این باتری نیز به طوری طراحی شده‌اند که از بروز اتصال کوتاه جلوگیری می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید