بازی در ابعادی بسیار بزرگ با مانیتور حرفه ای ROG Strix XG438Q

اولین مانیتور MiniLED Backlight جهان با نام ASUS ProArt PA32UCX رونمایی شد
ژانویه 23, 2019
خلاقانه ترین کیس موجود با نام In-Win 307 رونمایی شد!
ژانویه 23, 2019
نمایش همه

بازی در ابعادی بسیار بزرگ با مانیتور حرفه ای ROG Strix XG438Q

بزرگترین سازنده مانیتورهای مخصوص بازی ، نسخه ۴۳ اینچی جدیدی از سری ROG Strix XG با نام کامل ROG Strix XG438Q را معرفی کرد. ROG Strix XG438Q یک نمایشگر مخصوص بازی است که می تواند در اتاق نشیمن به همراه کنسول های بازی و یا در میز کار شما مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت باید کمی از آن فاصله بگیرید چون با یک مانیتور غول پیکر روبرو هستیم!

مانیتور ROG Strix XG438Q دارای یک پنل ۴۳ اینچی است که از رزولوشن ۴K برخوردار بوده و با تکیه بر فناوری FreeSync 2 HDR، می تواند به نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز دست یابد. این محصول دارای نشان VESA DisplayHDR 600 است که به معنی پوشش ۶۰۰ نیت برای نمایشگر بوده و می تواند تا حدودی به پیاده سازی HDR بپردازد.

ایسوس در تولید مانیتور ROG Strix XG438Q از پنل ۱۰ بیتی استفاده کرده که می تواند بیش از ۱ میلیارد رنگ را به نمایش بگذارد؛ این مانیتور دارای یک برد الکترونیکی TCON ترکیبی بوده و از تکنولوژی GameFast نیز پشتیبانی می کند. به گفته ی ایسوس، این مانیتور از گستره رنگ DCI-P3 تا ۹۰ درصد پشتیبانی خواهد کرد. مانیتور ROG Strix XG49VQ به عنوان مدل ۴۹ اینچی با پنل منحنی و نسبت تصویر ۲۱:۹، از رزولوشنی ۲ برابر بیشتر از FHD بهره می برد. Strix XG32VQR نیز مدل ۳۲ اینچی این خانواده است که از FreeSync 2 HDR با فرکانس ۱۴۴ هرتز، و دقت WQHD بهره می برد. این مدل نیز گستره رنگ DCI-P3 را تا ۹۴ درصد پوشش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید