بررسی کارت گرافیک های NVIDIA GeForce RTX 20 به تعویق افتاد

تعویض ال سی دی لپ تاپdell
سپتامبر 12, 2018
تعمیر کیبورد لپ تاپ دل
سپتامبر 12, 2018
نمایش همه

بررسی کارت گرافیک های NVIDIA GeForce RTX 20 به تعویق افتاد

انویدیا به تازگی ۳ کارت گرافیک  NVIDIA GeForce RTX 2080/2080 Ti/2070 را معرفی کرده است. قرار بر این بود که همزمان با عرضه رسمی این کارت گرافیک ها، بررسی (Review) های آنها نیز توسط وب سایت های معتبر سخت افزاری منتشر گردد. GeForce RTX 2080 و GeForce RTX 2080Ti به عنوان نخستین محصولات این حوزه در اختیار تکنسین های سخت افزاری قرار می گرفتند.

اما به تازگی متوجه شده ایم که این تاریخ به تعویق افتاده است. بسیاری از افراد و وب سایت هایی که در لیست دریافت نمونه اولیه برای این کارت گرافیک ها بوده اند، اعلام کرده اند که موفق به دریافت آن نشده اند. همچنین آنهایی که کارت گرافیک های مورد بحث را در اختیار دارند نیز به دلیل عدم انتشار یک درایو سازگار از سوی انویدیا، امکان بررسی آن را از دست داده اند.

مسائل زیادی در پشت پرده این ماجرا نهفته است؛ انویدیا تائید کرده است که بررسی های این ۲ کارت گرافیک در تاریخ ۱۹ سپتامبر و در حین عرضه رسمی آنها منتشر شده و تا آن زمان خبری از بررسی های رسمی نخواهد بود. پس نتایج بدست آمده، در صورتی که تقلبی نباشند، تا پیش از این تاریخ بدون درایور بوده و ظاهرا دقیق نخواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید