باتری لپ تاپ های کدام برند بهتر است؟

راهکارهای نگهداری از باتری لپ تاپ
راهکارهای نگهداری از باتری لپ تاپ+آموزش کالیبره کردن
جولای 27, 2019
از پس خرید مانیتور گیمینگ و غول پیکر Alienware بر می آیید؟
جولای 27, 2019
نمایش همه

باتری لپ تاپ های کدام برند بهتر است؟

بهترین باتری لپ تاپ

بهترین باتری لپ تاپ در چه برندی مورد استفاد قرار گرفته است؟ این سوال چرا باید برای کاربران لپ تاپ مهم باشد؟ پاسخ این سوال کاملاً روشن است. لپ تاپ های مورد استفاده، تمام انرژی مورد نیاز خود را از باتری دریافت می نماید و همین امر سبب می گردد تا در صورت بروز خرابی های زود هنگام و یا افت عملکرد، نارضایتی ها از دستگاه مورد استفاده آغاز گردد؛ به ویژه در شرایطی که کاربر نیاز به فعالیت های طولانی مدت و کارهای چند ساعته با این دستگاه داشته باشد، عمر پایین باتری دستگاه و ناکارآمدی آن واقعا آزاردهنده خواهد بود. تمامی موارد مذکور و دیگر دلایل احتمالی و ذکر نشده، سبب گشته تا عمر طولانی باتری یکی از ملاک های موجود برای افرادی باشد که قصد تهیه و خرید لپ تا پ را دارند. از همین رو در این مقاله بر آنیم تا به این پرسش که بهترین باتری برای لپ تاپ در دستگاه های کدام برند یافت می شود، پاسخ دهیم. همراه ما باشید.

بهترین باتری برای لپ تاپ و ادعای شرکتها

همانطور که گفتیم این موضوع که کدام برند بهترین باتری را برای لپ تاپ های خود استفاده کرده است مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اما مشکل آنجاست که گاه شرکت های سازنده برای جلب مشتری ادعاهایی دارند که چندان با واقعیت جور در نمی آید. سازندگان تمام لپ تاپ ها مدعی آنند که بهترین باتری برای لپ تاپ در دستگاه های ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته اما شما کاربران گرامی تا چه اندازه می توانید به این ادعاها خوشبین باشید؟ به نظر شما در صورت بررسی لپ تاپ های مختلف (البته در شرایط یکسان) این ادعاها تا چه اندازه درست از آب در خواهد آمد؟ کارشناسان وب سایت (Which.co.uk) در یک بررسی جامع بر روی لپ تاپ های ایسر، اپل، ایسوس، دل، اچ پی، لنوو و توشیبا ادعاهای سازندگان آنها را مورد بررسی قرار داده اند. حال ببینیم بهترین باتری برای لپ تاپ ساخت توسط کدام برند مورد استفاده واقع شده است.

بهترین باتری برای لپ تاپ پس از آنالیز لپ تاپ های ایسر، اپل، ایسوس، دل، اچ پی، لنوو و توشیبا

جهت پاسخگویی به این پرسش کارشناسادنوب‌سایت  (Which.co.uk) لپ تاپ های ایسر، اپل، ایسوس، دل، اچ پی، لنوو و توشیبا را در شرایط مساوی مورد بررسی قرار دادند. در این بررسی تمامی لپ تاپ ها با شارژ صد در صد شروع به کار کرده و روند یکسانی از مصرف انرزی را پشت سر گذاشتند. بررسی های نهایی حاکی از آن بود که کمپانی اپل درباره عمر باتری لپ تاپ هایش ادعای واقعی تری داشته است، در حالیکه ادعای دو کمپانی دل و اچ پی درباره عمر باتری لپ‌تاپ‌ها بسیار متفاوت‌تر از آن چیزی بود که در واقعیت به کاربران گفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید