مسدود کردن دسترسی سرویس های ویندوز 10 به اینترنت
مسدود کردن دسترسی سرویس های ویندوز ۱۰ به اینترنت
جولای 15, 2019
آموزش نصب واتساپ در لپ تاپ
آموزش کامل نصب واتساپ در لپ تاپ
جولای 15, 2019
نمایش همه

تعمیر لپ تاپ ایسوس N43SL

عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس N43SL بد نیست نگاهی به این دستگاه و ویژگی‌های کلی آن داشته باشیم. لپ تاپ N43SL یکی از پرفروش‌ترین لپ تاپ های برند ایسوس است که از پردازنده های نسل دوم Sandy Bridge یا همان پردازنده های Corei شرکت اینتل بهره می برد. این دستگاه به سبب برخورداری از کارت گرافیک مستقل NVIDIA GeForce GT 540M، فنآوری Sonic Master، فنآوری Video Magic و پورت های HDMI و USB 3.0، مناسب کاربری های چندرسانه‌ای، بازی‌های رایانه ای و رسانه‌های خانگی است.

البته این لپ تاپ نقص‌هایی نیز دارد که از میان آنها می‌توان به نبود کلید نوع Chiclet اشاره کرد. اگر شما نیز از کاربران این دستگاه هستید، می‌توانید با دنبال کردن مطالب پیش رو، با برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه آشنا شوید.

عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس N43SL

برخی از شایع‌ترین اشکالات پیش آمده در لپ تاپ ایسوس N43SL در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس N43SL را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

خرابی صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس N43SL:

یکی از اشکالاتی که ممکن است در این دستگاه ایجاد شود خرابی صفحه نمایش است. در صورت خرابی این بخش از دستگاه کارشناسان ما جهت تعمیرات لپ تاپ ایسوس N43SL، نوع اشکال پیش آمده در صفحه نمایش را بررسی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر می‌نمایند. در صورتی که اشکال پیش آمده در صفحه نمایش قابل تعمیر نباشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، جهت تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس N43SL اقدام می‌گردد.

بالا نیامدن سیستم لپ تاپ ایسوس N43SL:

بالا نیامدن سیستم لپ تاپ یا همان بوت نشدن لپ تاپ یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در این دستگاه است. بالا نیامدن سیستم لپ تاپ به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در این میان پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نابه‌جا در رجیستری، ورود ویروس های مخرب به سیستم و… برخی از شایع‌ترین‌ها هستند. در صورت بالا نیامدن سیستم لپ تاپ نیاز است تا تمامی این موارد بررسی شده و با توجه به نتایج بدست آمده جهت تعمیرات لپ تاپ ایسوس N43SL اقدام شود.

تصویر نداشتن لپ تاپ ایسوس N43SL:

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است در این دستگاه اتفاق بیفتد، روشن شدن لپ تاپ و تصویر نداشتن صفحه نمایش آن است. در غالب موارد بروز این اشکال به دلیل خرابی کارت گرافیک و یا وجود اشکالاتی در این بخش است. در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود عیب‌یابی مرتبط با کارت گرافیک انجام شده و در صورت نیاز، بروزرسانی، تعمیر و یا تعویض گردد. البته به وجود آمدن چنین اشکالی ممکن است به دلیل ناکارامدی دیگر قطعات لپ تاپ نیز باشد که صحت این موضوع نیاز به بررسی دستگاه توسط کارشناسان ایسوس N43SL دارد.

پرش تصویر لپ تاپ ایسوس N43SL:

پرش تصویر صفحه نمایش لپ تاپ از دیگر اشکالات گزارش شده توسط کاربران این دستگاه است. بد نیست بدانید که این ایراد احتمالاً به دلیل اختلالاتی است که در نور زمینه صفحه نمایش ایجاد شده است. غالب اختلالات ایجاد شده در نور زمینه، مرتبط با مدار مبدل یا همان اینورتر است که انرژی برد را تامین می کند. البته پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ ممکن است نشان وجود اشکالاتی بزرگ تر در سایر بخش های لپ تاپ نظیر مادربرد نیز باشد که صحت این موضوع نیاز به بررسی‌های تخصصی‌تر دستگاه توسط کارشناسان ایسوس N43SL دارد.  در صورتی که اشکال پیش آمده در صفحه نمایش قابل تعمیر نباشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، جهت تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس N43SL اقدام می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید