تکنولوژی جدید Hisense در نمایشگرها معرفی شد!

اولین کارت حافظه ۱ ترابایتی جهان معرفی شد
ژانویه 23, 2019
SSD هارددیسک نیست!
ژانویه 23, 2019
نمایش همه

تکنولوژی جدید Hisense در نمایشگرها معرفی شد!

Hisense به تازگی راه حل و تکنولوژی جدیدی را برای نمایشگر ها ارائه کرده که این تکنولوژی با عنوان ULED XD معرفی شده است. این تکنولوژی در واقع با داشتن الگوریتم هایی بهتر قادر است تا پردازش تصاویر را با عمق رنگی بهتر و روشنایی بیشتر به نمایش بگذارد. این تکنولوژی از دو پنل بهره می برد و هر کمپانی می تواند با بهره گیری از این تکنولوژی جدید Hisense، راه حلی ارزان تر و آسان تر را برای پیاده سازی یک مانیتور در اختیار داشته باشد.

تکنولوژی ULED XD از هایسنس در واقع دو پنل را مقابل LED قرار می دهد و لایه ی سوم، یک نمایشگر ۴K RGB خواهد بود. پنل میانی با رزولوشن ۱۰۸۰p به تولید تصاویر سیاه و سفید با عمق بالا خواهد پرداخت و براساس این تکنولوژی، تصاویر سیاه و سفید تولید شده، با نورهای LED تبدیل به تصاویری با کیفیت خواهد شد و شاهد عمق رنگ مشکی خواهیم بود. این تکنولوژی بر افزایش کنتراست تصویر در نور کم یا نور زیاد تاثیر زیادی خواهد داشت.

البته ممکن است این تکنولوژی به سرعت در بازار مورد توجه قرار نگیرد و پذیرفته نشود اما هزینه های تولید را کاهش خواهد داد و در عین حال کیفیتی باور نکردنی را ارائه خواهد کرد که عملکرد ایده آل یک مانیتور کامیپوتر را فراهم می کند و می تواند مورد توجه شرکت ها قرار گیرد. این تکنولوژی می تواند تولیدات را بسیار ارزان تر کند و محدودیت عملکرد را از بین ببرد. احتمال می رود که این تکنولوژی جدید هایسنس در VR نیز کاربردی باشد اما هنوز دقیقا مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید