جدیدترین ماوس بیسیم گیمینگ SteelSeries در ۱۵ دقیقه شارژ می شود

مایکروسافت از سرفیس استودیو ۲ به عنوان سریعترین عضو سرفیس رونمایی کرد
اکتبر 6, 2018
معرفی ۷ لپ تاپ برتر گیمینگ
اکتبر 7, 2018
نمایش همه

جدیدترین ماوس بیسیم گیمینگ SteelSeries در ۱۵ دقیقه شارژ می شود

یکی از معضلات ماوس های بیسیم گیمینگ تمام شدن شارژ آن ها در مدت زمان کوتاه است. به همین دلیل SteelSeries این مشکل را حل کرده و ماوس گیمینگ جدیدی با قابلیت شارژدهی بالا را ارائه کرده است. در واقع این ماوس جدید پس از ۵ دقیقه شارژ شدن به مدت ۳ ساعت قابل خواهد بود. همچنین می توانید با ۱۵ دقیقه شارژ به مدت ۱۰ ساعت از این ماوس گیمینگ بهره مند شوید.

این کمپانی ادعا می کند که ماوس River 650 اولین ماوس بیسیم با قابلیت شارژ سریع است. باتری این ماوس با هربار شارژ کامل می تواند به مدت ۲۴ ساعت مورد استفاده گیمرها قرار گیرد. این ماوس از قابلیت TrueMove3 برخوردار است و با داشتن دو سنسور عملکرد ایده آلی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سنسورها وظیفه مدیریت بر حرکات طبیعی و دقیق ماوس را به عهده دارند. حساسیت این ماوس از ۱۰۰ تا ۱۲۰۰۰ DPI است و با کمترین تاخیر در هنگام بازی ارائه شده است.

سنسور ESP-ready، نورپردازی RGB، قابلیت شارژ سریع و دقت بالا از ویژگی های بینظیر این ماوس بیسیم گیمینگ است. این ماوس برای استفاده طولانی مدت گیمر ها مناسب خواهد بود و با قیمت ۱۲۰ دلار هم اکنون در آمریکای شمالی در دسترس گیمرها قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید