حرفه ای های بازی: کامپیوترهای گیمینگ ACER Predator Orion

AOC جدیدترین مانیتور گیمینگ از سری AGON را معرفی کرد
اکتبر 13, 2018
صحبت از حرفه ای های ایستگاه کاری بدون ASUS WS Z390 Pro ممکن نیست!
اکتبر 13, 2018
نمایش همه

حرفه ای های بازی: کامپیوترهای گیمینگ ACER Predator Orion

پس از شرکت هایی مانند MSI که با معرفی سخت افزارهای جدید Intel و NVIDIA کامپیوترهای آماده خود را بروزرسانی کرده اند، اینک نوبت به ACER رسیده است تا به معرفی کامپیوترهای گیمینگ و قدرتمند خود، با عناوین Predator Orion 9000 و Predator Orion 5000 بپردازد.

هر دو کامپیوتر از پردازنده های نسل نهم اینتل استفاده می کنند. بالاترین پردازنده مورد استفادهIntel Core i9-9900K بوده که البته فراتر از کاربردهای بازی، برای ویژگی های رندر و تولید محتوا نیز مناسب است. در پیکربندی های دیگر، مدل هایی نظیر Core i7 9700K نیز مورد استفاده قرار گرفته است. مدل های Predator Orion 9000، در چند کانفیگ به پردازنده های جدیدCore X  مجهز شده است که برای کاربرانی که خواهان یک کامپیوتر ایستگاه کاری هستند، مناسب خواهد بود.

 

ظاهر درنده های جدید ایسر بی شباهت به یکدیگر نبوده و حالت هجومی به همراه نورآمیزی با رنگ ویژه درنده های ایسر نیز در هر ۲ مورد به خدمت گرفته شده است. اینبار از کیس هایی با درب شیشه ای استفاده شده است که باز هم به بهبود نمای آنها کمک کرده است. Predator Orion 9000 در بالاترین پیکربندی به کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti مجهز شده است. ایسر در هر محصول از خنک کننده اختصاصی خود با نام Acer IceTunnel 2.0 استفاده می کند.

کامپیوتر Predator Orion 5000 نیز با دسته هایی که در بالای آن تعبیه شده است، عمل حمل و نقل را بهبود بخشیده است. همچنین بالاترین پیکربندی در این مدل نیز دارای کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2080 است.

 

دیدگاهتان را بنویسید