خلاقانه ترین کیس موجود با نام In-Win 307 رونمایی شد!

بازی در ابعادی بسیار بزرگ با مانیتور حرفه ای ROG Strix XG438Q
ژانویه 23, 2019
SSDهای قابل حمل Kingmax KE31 با کارایی و سرعت بالا
ژانویه 23, 2019
نمایش همه

خلاقانه ترین کیس موجود با نام In-Win 307 رونمایی شد!

کمپانی  In-Winپس از معرفی کیس گران قیمت و منحصر به فرد خود، به سراغ معرفی یک محصول جالب دیگر با نام ۳۰۷ رفته است تا ثابت کند که طراحی کیس های جدید تنها به افزودن قسمت های LED RGB بیشتر ختم نمی شود! این کمپانی خوش ذوق کیس ۳۰۷ را به گونه طراحی کرده است که قطعا با وجود آن در میز کار خود، خاص ترین کیس روز را در اختیار خواهید داشت.

کیس In-Win 307 در رنگ آمیزی سفید تولید شده و در جلوی خود، دارای دیودهای LED RGB متعددی است که می تواند به صورت یک نمایشگر، تصاویر دلخواه شما را نمایش دهند. ۱۴۴ دیود LED RGB با قابلیت آدرس دهی در جلوی کیس نصب شده است که یک شیشه با کیفیت نیز آنها پوشانده است. برای مدیریت دیودهای LED، این کمپانی برنامه نرم افزاری اختصاصی با نام InWin GLOW را معرفی کرده است که با نصب این برنامه می توانید تصاویر دلخواه خود را بر روی کیس به نمایش در آورده و یا شدت روشنایی و ضربان های آن را تنظیم نمایید.

متریال های اصلی این کیس شامل SECC و Tempered Glass هستند. می توانید تمامی مادربردهای ATX, Micro-ATX, Mini-ITX را در آن جای داده و ۷ اسلات توسعه، امکان نصب کارت گرافیک هایی به طول ۳۵۰ میلی متر و خنک کننده های بادی CPU با ارتفاع ۱۶۰ میلی متر، به همراه پاورهایی به طول ۲۰ سانتی متر در کیس ۳۰۷ جای خواهند گرفت.

رادیاتورهای ۱۲ سانتی متر می توانند در بالا و پشت کیس نصب شده و برای نصب رادیاتورهای ۳۶۰ میلی متری در کیس ۳۰۷، می توان از بالای آن استفاده کرد. حداکثر ۳ ذخیره ساز ۳٫۵ یا ۲٫۵ اینچی نیز می توانند در این کیس جای گیرند. به هر حال مهمترین ویژگی این کیس نمای جلوی آن با تصاویر خاص است! کمپانی  In-Win اعلام کرده است که کیس ۳۰۷ را با قیمت ۲۷۹ دلار راهی بازارهای جهانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید