رم های فوق حرفه ای از ای دی تا: XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

ADATA دومین تولید کننده ماژول های حافظه در جهان
سپتامبر 15, 2018
شیوه استفاده صحیح از NOTEBOOK
سپتامبر 15, 2018
نمایش همه

رم های فوق حرفه ای از ای دی تا: XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

شرکت ای دی تا نیز با حافظه های رم ADATA XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition به جمع متحدان TUF GAMING پیوست. اتحادی که ایسوس در راس آن قرار گرفته و سخت افزارهایی سازگار چه از نظر ظاهری و چه فنی را با مادربردهای سری TUF GAMING شامل می گردد. حافظه های رم ADATA XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition دارای نشان TUF Gaming Alliance Certified بوده و تائیدیه ایسوس برای این منظور را به همراه دارند.

ADATA که امروزه به یکی از معتبر ترین سازندگان حافظه های رم در جهان مبدل شده است، طی این همکاری، علاوه بر استفاده از یک هیت سینک با ظاهر نظامی TUF، از دیودهای LED RGB نیز بهره گرفته است. این دیودها در بالای ماژول نصب شده و زیبایی آن را دو چندان می کنند. رم های XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition با سوکت های Intel X299/200/300 سازگاری کامل دارند.

 

آنها ضمن برخورداری از قابلیت های اورکلاک Intel XMP 2.0، با پردازنده های AMD Ryzen در سوکت های AM4 و TR4 نیز سازگار خواهند بود. این ماژول ها در فرکانس های ۲۶۶۶ مگاهرتز الی ۳۲۰۰ مگاهرتز تولید گشته و ای دی تا باز هم با استفاده از تراشه های با کیفیت و یک مدار چاپی چند لایه، درصد خطا به حداقل ممکن کاهش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید