سری جدید مانیتورهای گیمینگ فیلیپس،آرزوی هر گیمری هستند

مادربرد ASUS Crosshair VIII نیامده رکورد زد!
آگوست 27, 2019
مایکروسافت عقب نشینی کرد:بازی های برپایه DirectX 12 به ویندوز ۷ می آیند
آگوست 27, 2019
نمایش همه

سری جدید مانیتورهای گیمینگ فیلیپس،آرزوی هر گیمری هستند


شرکت هلندی «فیلیپس» دو مانیتور مخصوص بازی جدید را معرفی کرد. مانیتورهای گیمینگ حرفه‌ای که آرزوی هر گیمری است. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشخصات این دو نمایشگر جذاب آشنا شویم.

نخست، مانیتور ۵۵ اینچی Philips 558M1RY را شاهد هستیم؛ تولید نمایشگرهای مخصوص بازی این روزهای در ابعاد غول پیکر، مبدل به مسئله‌ای عادی شده است. البته باید بدانید که قیمت تمام شده آنها به مراتب بسیار بیشتر از یک تلویزیون ۵۰ یا ۵۵ اینچی است. Philips ۵۵۸M1RY هم نمایشگری ۵۵ اینچی است که با رزولوشن ۴K، از تکنیک HDR پشتیبانی می‌کند. شدت نور در این مانیتور به ۱۰۰۰ نیت رسیده و در زیر مانیتور، شاهد استفاده از یک نوار صوتی، مشابه با ساند بار هستیم.

این نوار صوتی ساخت شرکت Bowers & Wilkins بوده و بر خلاف بسیاری از مانیتورهای بازی که از سیستم صوتی بسیار ساده‌ای بهره می‌برند، Philips 558M1RY از صدایی کوبنده برخوردار است. یکی از ویژگی‌های این مانیتور، قابلیت Ambiglow است. این مانیتور دارای فرکانس به‌روزرسانی ۱۲۰ هرتز است. فیلیپس این نمایشگر غول پیکر بازی را در اوایل سال ۲۰۲۰، با قیمت ۱۳۰۰ یورو وارد بازار خواهد کرد.

دومین مانیتور، Philips 328M1R است که با ابعاد ۳۲ اینچ، یک نمایشگر گیمینگ ۴K با استاندارد HDR600 است. این مانیتور بر خلاف برادر بزرگ‌تر خود، فاقد سیستم صوتی حرفه‌ای بوده و رزولوشن ۴K را با حداکثر ۶۰ هرتز در ثانیه نمایش خواهد داد. این مانیتور از فناوری SmartImage بهره برده و یکی از قابلیت‌های حفظ شده در آن، Ambiglow است. قابلیت Ambiglow، باعث می‌شود تا نورهایی در پشت مانیتور ایجاد شده و ضمن کاهش خستگی چشم، به زیبایی بیشتر هم کمک خواهد کرد. مانیتور Philips ۳۲۸M1R هم با قیمت ۵۰۰ یورو در همان تاریخ وارد بازار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید