سه نمایشگر جدید از سری Philips Momentum برای کاربران کنسول

کار برای رقبا بسیار دشوار می شود،سری جدید لپ تاپ های MSI Prestige معرفی شدند
آگوست 30, 2019
ترفند احیای دوباره باتری لپ تاپ
ترفند احیای دوباره باتری لپ تاپ
آگوست 31, 2019
نمایش همه

سه نمایشگر جدید از سری Philips Momentum برای کاربران کنسول


فیلیپس به تازگی برای کاربران کنسول سه نمایشگر جدید در ابعاد مختلف ۵۵، ۳۱٫۵ و ۲۷ اینچی ارائه کرده است. که در این مطلب به معرفی این سه محصول خواهیم پرداخت. همانطور که گفتیم فیلیپس به تازگی سه نمایشگر جدید Philips Momentum ، ۵۵ اینچ (۱۴۲ سانتی متر) ۵۵۸M1RY ، ۳۱٫۵ اینچ (۸۰ سانتی متر) ۳۲۸M1R و ۲۷ اینچ (۶۸٫۶ سانتی متر) ۲۷۸M1R را معرفی کرده است. این مدل های معرفی شده به تازگی معرفی شدند اما احتمالا در زمینه تجاری برای سالن های گیمینگ مورد استقبال قرار خواهند گرفت. البته این بدان معنا نیست که این سه مدل نظر طرفداران را به خود جلب نخواهد کرد بلکه باید بگوییم که در زمان معرفی این سه محصول مورد استقبال شدیدی قرار گرفته است. در ادامه جزییات این سه مانیتور را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سه نمایشگر جدید از مجموعه Philips Momentum

این سه گانه جدید معرفی شده در سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهند گرفت. باید اشاره کنیم که مدل ۵۵ اینچی یعنی مدل ۵۵۸M1RY با وضوح UltraClear 4K UHD و رزولوشن ۲۱۶۰×۳۸۴۰ ارائه خواهد شد نرخ بازسازی تصویر در این مدل ۱۲۰ هرتز بوده و از گواهی VESA برخوردار خواهد بود. این مانیتور ۵۵ اینچی با ارائه قابلیت DisplayHDR 1000 گیمرها را به یک تجربه متفاوت دعوت خواهد کرد. در این مدل شاهد کیفیت و وضوح صوتی بسیار خوبی هستیم و این نتیجه همکاری با Bowers & Wilkins است که بیس قوی، صدایی شفاف و فراگیر را به ارمغان خواهد آورد. باید اشاره کنیم که Bowers & Wilkins در ۵۰ سال گذشته بهترین نتیجه را در زمینه بلندگوهای خانگی، هدفون ها و سیستم صوتی خودرو گرفته و محبوب ترین برند در این زمینه بوده و در سراسر جهان شناخته شده است. در دو سال اخیر این کمپانی همکاری موفقیت آمیزی با فیلیپس داشته و شاهد محصولات استثنایی در نتیجه همکاری این دو برند هستیم. همانطور که می دانید کیفیت و وضوح صدا در  گیمینگ تاثیر بسیار خوبی دارد و تجربه ای متفاوت را برای گیمرها به همراه خواهد داشت که در مانیتور ۵۵۸M1RY شاهد این تجربه بی نظیر خواهیم بود.

از سوی دیگر باید اشاره کنیم که مانیتور ۳۲ اینچی ۳۲۸M1R فیلیپس نیز با DisplayHDR 600 ارائه شده و از طیف وسیعی از رنگ ها پشتیبانی می کند. این مدل با نرخ بازسازی تصویر ۱۲۰ هرتز ارائه خواهد شد و وضوح ۴K را برای نمایش تصاویر و بازی ها حتی در محیط های تاریک به ارمغان می آورد.

مانیتور ۲۷ اینچی ۲۷۸M1R نیز با نرخ بازسازی تصویر ۶۰ هرتز ارائه خواهد شد و با کیفیت ۴K تصاویری واقعی و شفاف را به نمایش خواهد گذاشت. این مانیتور بدون تاری، پرش و لکنت تصویر بهترین عملکرد را در زمینه بازی به ارمغان خواهد آورد.

هر سه مانیتور از فناوری ابتکاری Ambiglow بهره می برند در نتیجه با هاله ای از نور محیط را زیبا و گیمینگی خواهند کرد و محیط اطراف را به رنگ محیط بازی تغییر خواهند داد. هر سه مدل جدید Momentums، مجهز به فناوری Adaptive-Sync برای تصاویر صاف و کاهش تأخیر ورودی هستند. فناوری SmartImage نیز به این مانیتورهای فیلیپس این امکان را می دهد تا به صورت هوشمند مواردی از قبیل کنتراست، شدت نور، وضعیت بازی با کاهش زمان تاخیر تغییر کند. باید بگوییم که Philips بهترین تجربه را برای همه علاقه مندان به بازی کنسول به ارمغان آورده است و این محصولات جدید قطعا نظر همه گیمرها را به خود جلب خواهد کرد. در واقع این سه مدل جدید سطح جدید از رقابت را در بین نمایشگرهای گیمینگ به راه خواهد انداخت.

دیدگاهتان را بنویسید