سونی سریعترین هاب USB-C جهان با نام MRW-S3 را معرفی کرد

خنک کننده IS-50X از ID-Cooling معرفی شد؛ کوچک اما قوی
آگوست 11, 2019
مشکلات مادربرد
دلایل بروز اشکال در مادربردها
آگوست 11, 2019
نمایش همه

سونی سریعترین هاب USB-C جهان با نام MRW-S3 را معرفی کرد


شرکت “سونی” سریعترین هاب USB-C جهان را معرفی کرد؛ این هاب یا ترمینال حرفه ای، به گفته Sony سریعترین هاب جهان با این رابط است. در ادامه برای آشنایی با هاب MRW-S3، با ما همراه باشید.

سریعترین هاب جهان، MRW-S3 از سونی

ترمینال MRW-S3 از درگاه USB 3.1 نسل دوم، با تمامی پهنای آن استفاده کرده است. ظاهرا دیگر رقبا و مدل های مشابه MRW-S3 از تمامی ظرفیت پهنای باند استفاده نکرده اند. این هاب می تواند به سرعت ۱۰۰۰ مگابایت در ثانیه دست یابد که تقریبا بیشترین سرعت نقل و انتقال درگاه فوق است. در برخی از مادربردها، کنترلر USB-C به پردازنده و یا یک تراشه مجزا نصب است؛ حتی در نوت بوک ها. به همین علت سرعت نهایی می تواند بسیار بالا برود. البته استفاده از پورت USB-C تنها برای این منظور نیست.

خروجی HDMI مورد استفاده در این هاب می تواند از خروجی ۴K با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه پشتیبانی نماید. همچنین می توانید یک درگاه USB-C کامل را هم بر روی آن مشاهده کنید. در بخش دیگری از این هاب، دو کارت خوان چند کاره نصب شده است که انواع مموری کارت را با آداپتور و بدون آن پوشش می دهد. همچنین یک پورت USB 3.1 نسل دوم نوع A و یک USB PD با توان ۱۰۰ وات، بر روی آن تعبیه شده است.  با ترمینال MRW-S3 می توانید یک USB-C را در لپ تاپ و یا کامپیوتر ها، به یک هاب همه کاره مبدل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید