صحبت از یک پرچمدار واقعی؟ مانیتور گیمینگ ROG Swift PG27UQ

ROG SWIFT PG27UQ ایسوس نخستین نمایشگر گیمینگ جهان با استاندارد DisplayHDR 1000
سپتامبر 29, 2018
پرچمدار ۲۴۰ هرتزی ایسوس خودنمایی کرد (ASUS ROG Strix XG248Q)
سپتامبر 29, 2018
نمایش همه

صحبت از یک پرچمدار واقعی؟ مانیتور گیمینگ ROG Swift PG27UQ

همانطور که NVIDIA وعده داده بود، پس از فائق آمدن بر مشکلات فنی در زمینه تولید G-Sync در کنار HDR در مانیتورها، شرکای تجاری آن در حال رونمایی از محصولات خود هستند. پس ازمعرفی درنده۲۷ اینچی ایسر در روز گذشته، اینک نوبت به شرکت “ایسوس” رسیده است تا یک عضو جدید جمهوری گیمرها را به سبد کالای خود اضافه نماید.

مانیتور ASUS ROG Swift PG27UQ با ظاهری مدرن، جذاب و کوبنده آمده است؛ حس و حال یک محصول خالص از Republic of Gamers با امضای نورانی در پایه، و پشتیبانی از نرم افزار اختصاصی Aura Sync. مانیتور ASUS ROG Swift PG27UQ از دقت ۴K Ultra HD پشتیبانی کرده و می تواند در این دقت به فرکانس حداکثر ۱۴۴ هرتز دست یابد که رقمی خیره کننده است.

 

ترکیبی از واژگان تخصصی G-Sync HDR را می توان با G-Sync 2.0 ساده سازی کرد؛ یک مانیتور پیشرفته و پرچمدار با شدت نور ۳۰۰~۱۰۰۰ نیت که نشان HDR10 را بر سینه زده است. ایسوس از یک پنل IPS به همراه فناوری Quantum-Dot بهره گرفته است که نهایت دقت رنگ را در محیطی کوانتومی به نمایش در خواهد آورد. این پنل ۱۰ بیتی امکان نمایش بیش از ۱ میلیارد رنگ را فراهم می سازد که در نتیجه گستره رنگ DCI-P3 را تحت پوشش خواهد داشت. زمان پاسه به فرکانس در ROG Swift PG27UQ برابر با ۴ میلی ثانیه بوده و ورودی های آن شامل DisplayPort 1.4 برای دقت ۴K در فرکانس ۱۴۴ کیلوهرتز، درگاه USB 3.0 و رابط HDMI 2.0 خواهند بود. در نهایت به دو ویژگی اختصاصی ایسوس، با عناوین GamePlus و GameVisual اشاره می کنیم. ایسوس تا کنون برچسب قیمت ROG Swift PG27UQ را نمایان نکرده است. این مانیتور را می توان پیشرفته ترین نمایشگر مخصوص بازی جهان دانست که البته در این لقب موارد فنی آن بیش از دیگر قابلیت ها مد نظر قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید