مانیتورهای جدید فیلیپس با تمرکز بر جلب رضایت حرفه ای ها

مانیتور ۲۷ اینچی BenQ برای حرفه ای ها معرفی شد!
جولای 21, 2019
نمایشگرهای جدید AOC با سرعت پاسخ دهی ۰٫۵ میلی ثانیه معرفی شدند!
جولای 21, 2019
نمایش همه

مانیتورهای جدید فیلیپس با تمرکز بر جلب رضایت حرفه ای ها


MMD به تازگی از مانیتورهای جدید فیلیپس با عناوین ۲۴۱B7QUBHEB و ۲۷۲B7QUBHEB رونمایی کرد. این دو مانیتور LCD با درگاه های USB ارائه شده اند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت. نکته جالب این است که نام محصولات این روزها تبدیل به کدهای یک خطی شده و شاید باید تجدید نظری در نام محصولات صورت گیرد.

مانیتورهای جدید فیلیپس

این مانیتورهای جدید فیلیپس با تمرکز بر جلب رضایت حرفه ای ها به تازگی رونمایی شده اند و ظاهرا این محصولات با کاهش مصرف انرژی ارائه خواهند شد. این مانیتورهای جدید با درگاه های USB Type-C ارائه شده اند در نتیجه عملکرد خوبی در این زمینه خواهند داشت. پنل این دو محصول جدید فیلیپس از نوع IPS بوده و همچنین از یک وب کم نیز بهره برده است. مانیتورهای ۲۴۱B7QUBHEB و ۲۷۲B7QUBHEB فیلیپس از تکنولوژی DisplayLink بهره برده در نتیجه امکان ارتباط سریعتر و ایمن تر را از طریق USB ارائه خواهد کرد. در واقع شاهد اتصالات گسترده ای از طریق درگاه USB و اتصال تمامی دستگاه های جانبی به این سری مانیتور خواهیم بود.

به طور کلی این مانیتورها برای حرفه ای ها طراحی شده اند و تصاویری واضح و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. دقت رنگ بالا، روشنایی بالا و زاویه دید ۱۷۸ درجه از دیگر ویژگی های این محصولات است. در نتیجه طراحان گرافیکی، مهندسان، عکاسان و به طور کلی تمامی حرفه ها می توانند از خدمات و امکانات خوب این دو مانیتور بهره مند شوند.

مانیتور ۲۷۲B7QUBHEB دارای رزولوشن Quad HD CrystalClear و همچنین تکنولوژی Ultra Wide-Color برای درخشندگی بیشتر و رنگ های زنده و درخشان است. مانیتورهای ۲۴۱B7QUBHEB و ۲۷۲B7QUBHEB هر دو شامل مجموعه ای از ویژگی ها برای محافظت از کاربران و همچنین محیط زیست هستند. وب کم ارائه شده در این دو محصول از تکنولوژی تشخیص چهره Hello ویندوز بهره برده که بسیار ایمن ارائه شده است. همچنین ارائه تکنولوژی LowBlue Mode و SmartErgoBase، تصاویر را با کیفیت بهتری ارائه خواهد کرد در نتیجه هیچ آسیبی به چشم ها نخواهد رسید و برای استفاده طولانی مدت خسته کننده نخواهد بود. همچنین فناوری PowerSensor به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک خواهد کرد. در طراحی این دو محصول از ۸۵ درصد پلاستیک قابل بازیافت استفاده شده است در نتیجه بهترین انتخاب برای احترام به طبیعت و محیط زیست خواهد بود. مانیتورهای فیلیپس ۲۴۱B7QUBHEB و ۲۷۲B7QUBHEB که با افزایش بهره وری ارائه شده، به ترتیب با قیمت ۳۱۹ پوند و ۴۸۹ پوند در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید