مانیتورهای گیمینگ خوش قیمت از ایسر: XZ271U و XZ321QU

ROG Thor ایسوس، خاص ترین منبع تغذیه دنیا
سپتامبر 24, 2018
برای اولین بار با یک تغییر اساسی: SSDهای Kingston HyperX Fury
سپتامبر 25, 2018
نمایش همه

مانیتورهای گیمینگ خوش قیمت از ایسر: XZ271U و XZ321QU

شرکت ایسر دو مانیتور گیمینگ میانی یا خوش قیمت را معرفی کرد. مانیتورهای مخصوص بازی سری XZ1 شامل ۲ مدل موسوم به XZ271U و XZ321QU هستند که در ابعاد ۲۷ و ۳۱٫۵ اینچ تولید شده اند. هر ۲ مانیتور دارای مشخصات یکسان بوده و تنها تفاوت اصلی آنها در ابعاد پنل است. AMD FreeSync نیز ویژگی مشترک هر ۲ مانیتور است که فرکانس پنل را تا ۱۴۴ هرتز اورکلاک می کند.

همچنین زمان پاسخ به فرکانس این مانیتورها نیز ۱ میلی ثانیه اعلام شده است که برای نمایشگر های مخصوص بازی رقم بسیار مناسبی است. مانیتورهای XZ1 دارای دقت ۱۴۰۰×۲۵۶۰ یا WQHD هستند. این مانیتورها از یک پنل با تکنیک VA و منحنی بهره خواهند برد. شدت کنتراست و نور در سری گیمینگ جدید ایسر به ترتیب ۱:۳۰۰۰ و ۳۰۰ نیت است.

در بخش امکانات جانبی و ورودی ها شاهد استفاده از درگاه های DisplayPort 1.2، mini DisplayPort 1.2 و HDMI 2.0 هستیم. همچنین یک آمپلی فایر با توان ۷ وات و خروجی استریو نیز برای آنها فراهم گشته است. این مانیتورها با وجود کاربرد بازی، دارای دقت رنگ بالایی هستند؛ به گفته ایسر سری XZ1 گستره رنگ NTSC را تا ۸۵% پوشش می دهد. در نهایت می توان به یک هاب USB 3.0 Type-A و قیمت گذاری بسیار رقابتی ایسر اشاره کرد. مانیتور XZ271U با قیمت ۵۲۷ دلار و XZ321QU نیز با قیمت ۵۵۰ دلار به فروش می رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید