مانیتور غول پیکر Philips 436M6VBPAB با دنیایی از امکانات

نمایشگرهای غول پیکر ایسر
سپتامبر 29, 2018
ضعف تکنیکی در مانیتورهای ۴K/144Hz پیدا شده است
سپتامبر 29, 2018
نمایش همه

مانیتور غول پیکر Philips 436M6VBPAB با دنیایی از امکانات

کمپانی فیلیپس به تازگی یک مانیتور غول پیکر را با مشخصات فنی بسیار بالا معرفی کرده است؛ مانیتور Philips 436M6VBPAB از یک پنل ۴۳ اینچی با دقت ۴K استفاده می کند. این مانیتور به ساختار پیکسلی Vertical Alignment گرایش داشته و فرکانس آن در وضعیت UHD به ۶۰ هرتز می رسد. فیلیپس زمان پاسخ دهی پنل را ۴ میلی ثانیه ذکر است که برای انجام بازی و فایل های مولتی مدیا نیز مناسب است.

این مانیتور دو فناوری اختصاصی SmartResponse و Adaptive Sync را به همراه داشته و بیش از ۱ میلیارد رنگ را با استفاده از عمق رنگ ۱۰ بیتی، نمایش خواهد داد. ۹۷٫۶% از پالت رنگ DCI و ۱۰۳% از گستره رنگ NTSC نیز توسط آن نمایش داده می شود. و اما برجسته ترین ویژگی این مانیتور، دریافت گواهینامه های VESA HDR1000 و HDR10 است؛ شدت نور پنل به ۱۰۰۰ نیت رسیده و علاوه بر نمایش تصاویر High Dynamic Range، آنها را با ۳ تکنیک اختصاصی Low blue light, flicker free و PbP همراه ساخته است.

 

مانیتور Philips 436M6VBPAB دارای رابط های HDMI 2.0 و DisplayPort 1.2، هاب USB 3.0 و یک آمپلی فایر ۱۴ وات به همراه استاندارد DTS است. Ambiglow تکنولوژی اختصاصی فیلیپس است که نورهایی برگرفته از تصاویر نمایش داده شده را در پشت نمایان می کند. کنتراست داینامیک آن برابر با ۵۰ میلیون به ۱ است. این مانیتور که نسخه ارتقاء یافته با VESA HDR1000 است، به قیمت ۹۰۰ دلار به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید