مانیتور گیمینگ برای کاربرانی با بودجه محدود (AOC G2590FX)

ضعف تکنیکی در مانیتورهای ۴K/144Hz پیدا شده است
سپتامبر 29, 2018
بروزترین تکنولوژی ها در نمایشگر جدید BenQ
سپتامبر 29, 2018
نمایش همه

مانیتور گیمینگ برای کاربرانی با بودجه محدود (AOC G2590FX)

شرکت AOC به تازگی یک مانیتور گیمینگ و مولتی مدیا با قیمت متوسط را برای کاربرانی معرفی کرده است که خواهان دریافت برخی پارامترهای این دو گروه، در قالب قیمتی ایده آل هستند. AOC G2590FX دارای بدنه بدون قاب، نواری قرمز و طراحی کاملا Frameless است. AOC از یک پنل TN با سایز ۲۴٫۵ اینچ، در کنار پشتیبانی از دقت FHD استفاده کرده است. نمایش نورهای این مانیتور از ساختار W-LED پیروی می کند.

AOC پشتیبانی از فناوری AMD FreeSync را به G2590FX افزوده است و به گفته این شرکت، شدت نور آن به ۴۰۰ نیت می رسد که رقمی بالا برای این رنج از مانیتورها به حساب می آید. پنل های TN رنگ های کمتری را به نسبت IPS به نمایش در خواهند آورد؛ G2590FX نیز از ۱۶٫۸ میلیون رنگ به نمایش در آمده حمایت خواهد کرد. گسترهای sRGB: 96%, Adobe RGB: 84% نیز در این مانیتور نمایش داده شده اند.

 

این مانیتور با زمان تاخیر تنها ۱ میلی ثانیه، می تواند به فرکانس ۱۴ ۴هرتز دست یابد. فناوری Blue light filter یا فیلتر نورهای آبی مزاحم، رابط های HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, VGA / D-sub، دو اسپیکر با توان ۴ وات، زاویه دید ۱۶۰ الی ۱۷۰ درجه و برچسب قیمت ۲۴۹ یورو از جمله دیگر ویژگی های این مانیتور به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید