مانیتور ۲۷ اینچی BenQ برای حرفه ای ها معرفی شد!

اپل سرعت SSD های برخی مک بوک های ۲۰۱۹ را کاهش داد!
جولای 20, 2019
مانیتورهای جدید فیلیپس با تمرکز بر جلب رضایت حرفه ای ها
جولای 21, 2019
نمایش همه

مانیتور ۲۷ اینچی BenQ برای حرفه ای ها معرفی شد!


همانطور که می دانید مانیتورها اغلب برای اهداف خاصی طراحی و ارائه می شوند. مانیتور جدید BenQ نیز با هدف جلب رضایت حرفه ای ها در اختیارشان قرار گرفته است. این مانیتور ۲۷ اینچی بنکیو برای اجرای بازی های مختلف از عملکرد خوبی برخوردار خواهد بود و با نرخ بازسازی تصویر بالا و زمان پاسخ دهی مناسب نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. از سوی دیگر این مانیتور برای تولیدکنندگان محتوای ویدیویی نیز مناسب خواهد بود و در نمایش رنگ ها بسیار دقیق است در نتیجه تصاویری شفاف و واقعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. در ادامه به معرفی این مانیتور جدید بنکیو خواهیم پرداخت.

معرفی مانیتور ۲۷ اینچی BenQ

مانیتور ۲۷ اینچی BenQ با عنوان PhotoVue SW270C ارائه شده و از رزولوشن ۲K بهره می برد. اما با توجه قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده قطعا بهترین انتخاب در این رده خواهد بود. این مانیتور حرفه ای با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه خواهد شد در نتیجه بهترین انتخاب در بین حرفه ای ها به حساب می آید.

بر اساس بررسی ها مانیتور PhotoVue SW270C با ۹۹ درصد پوشش رنگ AdobeRGB ارائه شده و از تکنولوژی Uniformity Color، Hotkey Puck تغییر یافته، پوشش ۹۷٪ DCI-P3 و همچنین پشتیبانی از کانال بومی بهره خواهد برد. همچنین در این مدل شاهد یک پورت USB-C هستیم که کاربران می توانند از طریق آن از طیف وسیعی از اتصالات بهره ببرند. از دیگر اتصالات موجود در این مانیتور می توان به پورت های HDMI 2.0، DisplayPort و دو پورت USB ۳٫۱ اشاره کرد. از سوی دیگر امکان خواندن کارت SD نیز در این مانیتور وجود دارد در نتیجه انتقال عکس و ویدیو به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید