ماوس گیمینگ RAZER Viper خوراک حرفه‌ای های پر ادعا

مانیتور ۲۷ اینچی BenQ برای حرفه ای ها معرفی شد!
آگوست 11, 2019
خنک کننده IS-50X از ID-Cooling معرفی شد؛ کوچک اما قوی
آگوست 11, 2019
نمایش همه

ماوس گیمینگ RAZER Viper خوراک حرفه‌ای های پر ادعا


افزایش روز افزون تعداد گیمرهای e-Sport، باعث شده است تا شرکت ها به فکر تولید سخت افزارهای اختصاصی برای این دسته از گیمرها باشند. مجالس بازی، گردهمایی و دورهمی های دوستانه، نیازمند سخت افزارهایی خاص، سریع، قابل حمل و البته نه با قیمت بسیار زیاد است.

معرفی ماوس گیمینگ Viper از RAZER

ماوس گیمینگ Viper محصول جدید شرکت نام آشنای RZER تنها ۶۹ گرم وزن داشته و دارای ۸ کلید قابل برنامه ریزی است. ریزر اعلام کرده است که وزن پایین آن به دلیل قابلیت حمل نقل بهتر و استفاده آسان در دست گیمرها بوده و این امر تغییری در کیفیت آن ایجاد نمی کند. Viper از بهترین متریال های سبک تهیه شده است. این ماوس گیمینگ دارای یک سنسور نوری بسیار پیشرفته ۵G است که می تواند دقت بالایی را ارائه دهد.

حداکثر دقت این ماوس به ۱۶۰۰۰ DPI می رسد؛ یک کلید فیزیکی برای تغییر سری دقت ماوس در نظر گرفته شده است که دارای ۵ وضعیت است. فرکانس سنسور به ۱۰۰۰ هرتز رسیده و نکته جالب این ماوس امکان برنامه ریزی سریع کلید های کناری است. نیازی نیست که برای برخی ویژگی ها دست به دامن صفحه کلید شوید؛ به عنوان مثال Reload اسلحه را می توانید با یکی از کلید های کناری به سرعت انجام دهید. این ماوس با دیود های LED خود، با برنامه Razer Synapse 3 هم سازگار بوده و به گفته ریزر از بیش از ۱۶ میلیون رنگ پشتیبانی می کند.

استفاده از کابل اختصاصی Razer Speedflex، طول عمر ۷۰ میلیون کلیک برای سوئیچ ها، شتاب حداکثر ۴۵۰ اینچ در ثانیه و ارگونومیک بالا از جمله دیگر ویژگی های ماوس Viper به شمار می روند. اگر یک گیمر حرفه ای باشید، با برنامه ریزی کلید های آن می توانید شاهکاری خلق کنید که همه را حیرت زده کند!

دیدگاهتان را بنویسید