مشکل نمایشگر لپ تاپ را اینگونه حل کنید

از باتری لپ تاپ استفاده کنیم یا از برق مستقیم ؟؟
سپتامبر 16, 2018
دو نمایشگر پیشرفته از NEC در زمینه کسب کار
سپتامبر 16, 2018
نمایش همه

مشکل نمایشگر لپ تاپ را اینگونه حل کنید

بسیاری از کاربرانی که از لپ تاپ به عنوان کامپیوتر اصلی خود استفاده میکنند،مشکلاتی برای ایجاد فضای بیشتر نمایشگر خود هستند.به همین علت عده ایی از کاربران به سمت ماینتورهای جانبی میروند و با خرید یک مانیتور و اتصال آن به لپ تاپ از طریق VGA و HDMI این مشکل را برطرف میکنند.اما جا به جایی ماینتور به همراه لپ تاپ امکان پذیر نیست و فضای زیادی را به خود اختصاص میدهد.

محصول جدید Kickstarter یک راه حل ساده اما در عین حال جالب برای این مشکل ارائه کرده است.این محصول با نام Slidenjoy در واقع یک مانیتور قابل حمل و پرتابل برای لپ تاپ ها است.

این صفحه نمایش در سایز های ۱۳،۱۵ و ۱۷ اینچینی به زودی عرضه میگردد و قابلیت اتصال به سیستم عامل های MAC و ویندوز را دارد.شیوه کار بسیار ساده است.این ماینتور از طریق نقاط اتصالی که به پشت مانیتور اصلی لپ تاپ متصل میشود،به لپ تاپ وصل میگردد.سپس با کشیدن دست باز شده و ۲ ماینتور اضافی در اطراف لپ تاپ در اختیار کاربر قرار میگیرد.

با این کار در مجموع ۳ ماینتور خواهید داشت که میتوانید تصاویر را در آن پخش کرده و از بازی و یا نرم افزارهای مهندسی لذت ببرید.همچنین به علت قابلیت انعطاف لولاها میتوان ماینتورها را به سمت های دلخواه چرخانده و یک جلسه کاری را با آن رهبری کرد. Slidenjoyاز طریق پورت USB به لپ تاپ متصل میشود و نیازی به اتصال به برق مجزا ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید