نسل بعدی پیکسل بوک در فایل FCC رویت شد

سرفیس تاشوی مایکروسافت با پشتیبانی از برنامه‌های اندروید سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود
جولای 29, 2019
اولین لپ تاپ گیمینگ شیائومی با نام Mi Gaming در راه است!
جولای 29, 2019
نمایش همه

نسل بعدی پیکسل بوک در فایل FCC رویت شد


شرکت گوگل در سال ۲۰۱۷ لپ تاپ ۲ در۱ پیکسل بوک را با سیستم عامل کروم معرفی کرد. این لپ تاپ یکی از رده بالاترین کروم بوک های موجود است که مشخصات قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شد.

پیکسل بوک نخستین بار همزمان با رونمایی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال رونمایی شد. دیگر گوگل نسل جدیدی برای آن مشخص نکرده و حال به نظر رسیده گوگل می‌خواهد بزودی نسل جدید آن را رونمایی کند.

جانشین پیکسل بوک با اسم رمز Atlas تحت توسعه قرار دارد و یک کلید اختصاصی گوگل اسیستنت هم برای آن در نظر گرفته شد. همچنین با نمایشگر ۴K همراه بوده و انتظار می‌رفت سال ۲۰۱۸ همزمان با رونمایی سری پیکسل ۳ معرفی شود. به تازگی پایگاه داده FCC تاییدیه‌ای را به لپ تاپ کروم بوکی نسل جدید پیکسل بوک ۲ داده است.

گوگل می‌خواهد تولید پیکسل بوک ۲ را برعهده Quanta Computer Inc قرار دهد و FCC ID آن نیز HFSG021A ذکر شده است. کد مدل مورد اشاره همان چیزی بوده که پیشتر برای پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال مشاهده کردیم. پیکسل بوک ۲ باتوجه به داده‌های بدست آمده نه تنها به نمایشگر ۴K مجهز است، بلکه از حافظه رم ۸ گیگابایتی بهره می‌برد و با کلید اختصاصی گوگل اسیستنت همراست.

جزئیات بیشتری در کار نیست و همانطور که گفته شد، سال گذشته نیز شایعاتی درباره پیکسل بوک ۲ به گوش رسید اما خبری از معرفی آن نشد. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود، شرکت گوگل برای نسل بعدی پیکسل بوک چه برنامه‌ای در سر دارد.

مشخص نیست آیا در سال ۲۰۱۹ نیز رونمایی این لپ تاپ هیبریدی انجام می‌گیرد یا خیر. زیرا تاییدیه FCC را نمی‌توان مهر تاییدی برای دستگاه مورد اشاره محسوب کرد. در هر صورت بهتر بوده به انتظار ادامه داد و نباید به شایعات بی‌اساس فراوان موجود بسنده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید