نهایت سرعت را با سالید های ADATA XPG SX6000 Pro تجربه کنید

سالید های Crucial BX500 برای کاربران کم درآمد
سپتامبر 29, 2018
نمایشگرهای غول پیکر ایسر
سپتامبر 29, 2018
نمایش همه

نهایت سرعت را با سالید های ADATA XPG SX6000 Pro تجربه کنید

شرکت نام آشنای ای دیتا با یک خانواده جدید از درایو های SSD، جای پای خود را در این بازار محکم خواهد کرد. سالید های ADATA XPG SX6000 Pro که در استاندارد NVME 1.3 تولید شده اند، در فرم M.2، به مسیر پر سرعت PCIe Gen3x4 متصل خواهند شد. این خانواده در ظرفیت های ۲۵۶ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت، تولید می گردند.

ای دیتا اعلام کرده است که نتایج تست XPG SX6000 Pro ها حاکی از آن است که این محصولات با تمامی نوت بوک و الترابوک های جدید هم سازگار خواهند بود. سری XPG که شامل مدل های گیمینگ و حرفه ای این شرکت می شود، اینک نیز با توانایی های بالایی معرفی شده است. سرعت خواندن و نوشتن های حداکثر ۲۱۰۰ و ۱۵۰۰ مگابایت در ثانیه، نشان از پرفورمنس ۴ برابری بیشتر از رابط SATA است.

 

این خانواده دارای حافظه کش نوع SLC بوده و از فناوری Host Memory Buffer بهره می برند. این ویژگی ثبات و سرعت اطلاعات در لودهای سنگین را تضمین می کند. همچنین فناوری Low-Density Parity-Check نیز به منظور رفع خطا و عدم قفل درایو حیاتی است. سالید های ADATA XPG SX6000 Pro دارای ۵ سال وارنتی بوده و ای دیتا تائید کرده است که تک به تک هر ماژول در تست های حرفه ای کارخانه مورد آزمایش قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید