هارددیسک‌های اکسترنال ADATA با LED RGB و قدرت بالا معرفی شدند

هارد SSD
نکات مهم نگهداری از هاردهای SSD
آگوست 14, 2019
SSD جدید سامسونگ و سرعت خارق العاده ۸ گیگابایت بر ثانیه
آگوست 15, 2019
نمایش همه

هارددیسک‌های اکسترنال ADATA با LED RGB و قدرت بالا معرفی شدند


شرکت “ای دیتا” که یکی از برجسته ترین سازندگان هارد و سالید های اکسترنال و قابل حمل است، نسل جدید هارد دیسک های خود را در حالی معرفی کرده است که نوآوری ظاهری و فنی را همواره مد نظر قرار می دهد.

معرفی هارد دیسک های اکسترنال ADATA HD770G

هارد دیسک های اکسترنال جدید ADATA HD770G، طراحی بسیار زیبایی دارند که به این سادگی نمی توانید از آنها عبور کنید. بر روی هارد دیسک نوارهای LED RGB نصب شده است که زیبایی آنها را دو چندان می کند. ای دیتا اعلام کرده است که مشابه این فناوری تا کنون وجود نداشته است.

هارد های ADATA HD770G، نه فقط با انواع کامپیوتر سازگار است، بلکه با کنسول های بازی PS4 و XBOX نیز بهینه سازی شده اند. دیگر ویژگی هارد دیسک های ADATA HD770G، پوشش ضد ضربه و ضد آب است. با وجود آنکه ADATA دیودهای RGB با طراحی خاص را مد نظر قرار داده است، اما استانداردهای حفاظتی، از جمله IP68 را رعایت کرده است.

استاندارد IP68 به معنی مقاومت در برابر ورود گرد و غبار و مایعات به درون هارد دیسک است. البته HD770G با رمز گذاری ۲۵۶ بیتی AES طراحی شده اند که حفاظت از داده ها را بهبود می بخشد. هرآنچه که بخواهید، در خانواده HD770G خواهید یافت. در حال حاضر قیمت گذاری و تاریخ دقیق عرضه این سری از سوی ADATA اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید