هارددیسک ۱۰ ترابایتی وسترن دیجیتال با سرعت بسیار بالا و امنیت تخصصی

SSD جدید سامسونگ و سرعت خارق العاده ۸ گیگابایت بر ثانیه
آگوست 15, 2019
میانبرهای آیپد
۲۰ میانبر کیبورد آیپد+میانبرهای ویرایش متن و سافاری
آگوست 18, 2019
نمایش همه

هارددیسک ۱۰ ترابایتی وسترن دیجیتال با سرعت بسیار بالا و امنیت تخصصی


وسترن دیجیتال با وجود خرید سن دیسک و ورود به بخش تولید حافظه های SSD، همچنان به تقویت و نوآوری در حوزه HDDها مشغول است. این شرکت به تازگی یک نمونه ۱۰ ترابایتی از خانواده DC HC330 را در حالی معرفی کرده است که سرعت آن خیره کننده و بسیار رضایت بخش است.

سرعت خیره کننده برای یک هارد دیسک ۱۰ ترابایتی

نسخه ۱۰ ترابایتی از خانواده DC HC330، عمدتا برای مراکز داده و پشتیبانی ابری طراحی شده است. یک سخت افزار ویژه با فناوری های Western Digital که با ۵ سال وارانتی، طول عمر ۲ میلیون ساعته و ۵۵۰ ترابایت تضمین قطعی به فروش می رسد. این محصول دارای ۲۵۶ مگابایت حافظه کش DRAM بوده و از گذرگاه های SATA III و ASA 12 پشتیبانی می کند.

این محصول دارای فناوری Media Cache Plus است که به گفته وسترن دیجیتال، تا ۴۰ درصد عملکرد را برای نوشتن در بلوک های کوچک بهبود می بخشد. سرعت این درایو ۱۰ ترابایتی تا ۲۷۳ مگابایت در ثانیه رسیده و سری DC HC330 می توانند از آرایش های RAID نیز پشتیبانی نمایند.

Media Cache دارای پیچیدگی های بسیاری است که در نهایت به سرعت بالایی برای یک هارد دیسک می رسد. ویژگی های امنیتی کلیدی برای حفاظت از اطلاعات مهم در خانواده DC HC330، ایجاد خودکار یک درایو پشتیبان از سیستم عامل و هسته است. همچنین ارائه گزینه های رمزگذاری مبتنی بر سخت افزار و گزینه های Self-Encrypting Drive، Sanitize Crypto Scramble و TCG-Enterpris امنیت حرفه ای داده ها را تضمین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید