هارد دیسک های بی‌سیم وسترن دیجیتال

افزایش هارد لپ تاپ با براکت های کدی
اکتبر 13, 2018
Intel یا AMD سوالی برای همیشه
اکتبر 13, 2018
نمایش همه

هارد دیسک های بی‌سیم وسترن دیجیتال

هارد دیسک بی‌سیم وسترن دیجیتال یک هارد دیسک (HDD) قابل حمل است که داده‌ها را به صورت بی‌سیم به گوشی هوشمند و یا تبلتتان انتقال می‌دهد.

این هارد دیسک می‌تواند یک شبکه Wi-Fi ایجاد کند که تا ۸ دستگاه می‌توانند به آن متصل گردند. البته وسترن دیجیتال این تعداد را برای انتقال ویدئوهای HD به صورت همزمان به ۴ عدد محدود نموده است. همچنین این هارد دیسک قابلیت اتصال به شبکه خانگی و یا عمل نمودن به عنوان اشتراک گذارنده شبکه را نیز دارا می‌باشد. علاوه بر این همیشه یک کابل USB 3.0 برای اتصال هارد دیسک به کامپیوتر برای نوشتن یا خواندن اطلاعات موجود است.

مدیریت هارد دیسک با استفاده از صفحه مدیریتی بر مبنای وب وسترن دیجیتال امکان پذیر است. گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها می‌توانند به محتوای ذخیره شده در هارد دیسک با استفاده از نرم افزار مجانی MyCloud که بر روی سیستم عامل‌های آندروید و iOS موجود است، دسترسی پیدا کنند.

باتری قابل شارژ مجدد قرار داده شده در این هارد دیسک، ۶ ساعت انتقال اطلاعات ویدئویی به صورت مداوم و ۲۰ ساعت به صورت آماده به کار را تضمین می‌نماید. وسترن دیجیتال اعلام کرده است که حالت صرفه‌جویی در باتری قرار داده شده در این هارد دیسک تا ۱۵ درصد عمر باتری را افزایش می‌دهد.

نشانگر باتری در جلوی هارد دیسک تعبیه شده است. زمانی که این نشانگر آبی می‌باشد بدین معناست که باتری بطور کامل شارژ شده، رنگ سبز به معنای شارژ بین ۷۰ تا ۹۰ درصد، رنگ نارنجی به معنای شارژ بین ۵۰ تا ۷۰ درصد و قرمز نیز بیانگر شارژ کمتر از ۵۰ درصد است.

 

دیدگاهتان را بنویسید