هارد دیسک های گیمینگ WD برای کنسول های Xbox One معرفی شدند

نمایشگرهای گیمینگ پیشرفته سامسونگ در Gamescom معرفی شدند
آگوست 23, 2019
آموزش ریست کردن آیپد
چگونه می‌توانیم دستگاه آیپد خودمان را ریست کنیم؟
آگوست 23, 2019
نمایش همه

هارد دیسک های گیمینگ WD برای کنسول های Xbox One معرفی شدند


هارد دیسک های مورد استفاده در Xbox Oneهای جدید عمدتا نمونه ۱ ترابایتی است. بازی های جدید با حجم بالای خود ظرفیت بالایی را به خود اختصاص داده و اگر یک گیمر کنسولی باشید، دیر یا زود به یک ذخیره ساز اکسترنال هم نیاز پیدا خواهید کرد.

در همین راستا “وسترن دیجیتال” نسل جدید هارد دیسک های خود را برای گیمرها عرضه کرده است. Western Digital در روز گذشته به صورت رسمی هارد دیسک های گیمینگ جدید خود با نام Gaming Drive Accelerated را معرفی کرد؛ هر چند که استفاده از یک هارد دیسک اکسترنال برای کنسول های بازی تفاوت چندانی ندارد، اما WD معتقد است که سری Gaming Drive Accelerated برای کنسول های بازی Xbox One بهینه شده اند.

البته بر روی آنها طراحی بازی ها و نشان Xbox نیز به چشم می خورد. هارد دیسک های اکسترنال Gaming Drive Accelerated در ظرفیت های ۵۰۰ گیگابایت و ۱ ترابایت معرفی شده اند. درگاه مورد پشتیبانی آنها، USB 3.0 است. وسترن دیجیتال مدعی است که سرعت خواندن در هارد دیسک های Gaming Drive Accelerated تا ۴۰۰ مگابایت در ثانیه هم برسد. سپس در ادامه اضافه کرده است که سرعت بارگذاری به نسبت نمونه داخلی تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

Gaming Drive Accelerated ها با قیمت های ۱۲۰ دلار برای نمونه ۵۰۰ گیگابایتی و ۲۲۰ دلار برای مدل ۱ ترابایتی برای کنسول های Xbox One X و تمامی مدل های Xbox One S وارد بازار شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید