وسترن دیجیتال هاردهای My Passport خود را به روز کرد

اتصال بی سیم لپ تاپ به تلوزیون
آموزش مو به مو اتصال بی سیم لپ تاپ به تلویزیون
سپتامبر 8, 2019
بررسی کوتاه Duo 15 عضو جدید خانواده ایسوس
جولای 15, 2021
نمایش همه

وسترن دیجیتال هاردهای My Passport خود را به روز کرد


ساده نیست که هاردهای قابل حمل را جذاب کنید اما وسترن دیجیتال بهترین کار خود را انجام داده است. وسترن دیجیتال سری درایوهای My Passport را به روز کرده و در بالاترین مدل گزینه ۵ ترابایتی به همراه ضخامت ۰٫۷۵ اینچ را ارائه می‌دهد. در بحث مقایسه مدل قبلی ۴ ترابایتی این کمپانی ۰٫۸ اینچ ضخامت داشت. یعنی با اینکه ۰٫۰۵ اینچ ضخامت کاهش پیدا کرده به فضای قابل ذخیره سازی که در هارد درایو جیبی شما حاضر می‌شود، ۲۵ درصد اضافه شده.

مانند معمول وسترن دیجیتال یک My Passport برای مک (با رنگ Midnight Blue به جای نقره‌ای) عرضه می‌کند که با یک کابل USB C همراه است. مدل‌های مشکی، آبی و قرمز  (طراحی شده برای ویندوز و سیستم عامل‌های دیگر) با کابل‌های USB A منتشر می‌شوند. همه درایوها USB 3.0 هستند که بیش از چیزی است که هارد درایوها نیاز داشته باشند.

درایوهای My Passport جدید از دسترس نرم افزاری برای محافظت رمز و رمزگاری ۲۵۶ بیت، تهیه پشتیبانی از شبکه‌های مجازی و حافظه ذخیره سازی ابری (Google Drive، Facebook و Dropbox) و ابزارهای دیگر برخوردار هستند. وسترن دیجیتال می‌گوید که این درایوها از حالا برای خرید موجود هستند و قیمت مدل ۱ ترابایت ۷۹٫۹۹ دلار خواهد بود. این قیمت نسبت به مدل‌های حاضر در بازار بسیار بالا به نظر می‌رسد. اما با در نظر گرفتن این موضوع که درایوهای My Passport فعلی این شرکت در آمازون در ظرفیت ۱ ترابایت با قیمت ۵۰ دلار به فروش می‌رسند، ما انتظار داریم قیمت مدل‌های جدید نیز به همین منوال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید