چیزی فراتر از یک منبع تغذیه با پاورهای ASUS ROG Thor

گیمرهای ایرانی مجبور به انتخاب کنسول خواهند بود؟
سپتامبر 17, 2018
عواملی که ویندوز۱۰ را به ویندوز امن تبدیل کرده
سپتامبر 17, 2018
نمایش همه

چیزی فراتر از یک منبع تغذیه با پاورهای ASUS ROG Thor

ایسوس برای نخستین بار در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ به طور رسمی از منابع تغذیه توانمند و خنک کننده های مایع خود پرده برداری کرد. اینک، ASUS پاورهای جدید ROG Thor 1200W Platinum و ROG Thor 850W Platinum را برای عرضه در بازارهای جهانی آماده کرده است. همچنین تمامی مشخصات فنی آنها نیز منتشر شده است. همانطور که از نامگذاری آنها نیز پیداست، دارای توان های ۱۲۰۰ و ۸۵۰ وات هستند.

این محصولات دارای استاندارد بازدهی ۸۰ Plus Platinum بوده و از استانداردهای حفاظتی OPP/OVP/SCP/OCP/OTP بهره می برند. با توجه به دیودهای LED به کار رفته در این پاورها، می توان با استفاده از فناوری Asus Aura Sync سبک نورانی خود را خلق کنید. پاورهای ROG Thor دارای یک برجستگی ویژه هستند که در هیچ یک از محصولات کنونی یافت نمی شود. ROG Thor دارای یک نمایشگر OLED هستند که وضعیت های مهم را به نمایش در می آورند. این محصول به صورت کامل ماژولار طراحی شده است که مدیریت کابل کشی را ساده می سازد.

 

استفاده از خازن های ژاپنی و قطعات الکترونیکی تخصصی، امکان بازدهی تا ۱۰۰% را فراهم کرده است. فن های ۱۳۵ میلی متری به کار رفته در بخش تهویه، دارای فناوری IP5X هستند. این فن ها در برابر ورود گرد و غبار نیز مقاوم هستند و با تکیه بر فناوری ۰db، نویز صوتی را به حداقل می رسانند. همچنین در پشت دستگاه یک کلید فیزیکی تعبیه شده است که می تواند وضعیت کاهش نویز صوتی یا ۰ دسی بل را غیر فعال نماید. قیمت مدل ROG Thor 850W Platinum هنوز اعلام نشده است، اما ROG Thor 1200W Platinum با قیمتی در حدود ۲۵۰ دلار به فروش می رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید