کیس خیره کننده برای همه: In Win 309 وارد بازار شد

دیگر می توانید با لپ تاپ HP Spectre x360 15 بازی کنید
جولای 27, 2019
هارددیسک ۱۰ ترابایتی وسترن دیجیتال با سرعت بسیار بالا و امنیت تخصصی
جولای 29, 2019
نمایش همه

کیس خیره کننده برای همه: In Win 309 وارد بازار شد


کیس و البته سخت افزارهای امروزی، با تکیه بر دیودهای LED RGB آدرس پذیر، نمایی ویژه از ترکیب نور و رنگ را برای شما به ارمغان آورده اند که به لطف رقابت و برنامه های اختصاصی، کنترل و مدیریت آنها برای کاربران بسیار سهل و دوست داشتنی است. هر شرکت سعی در استفاده خاص از LED RGBها در محصول خود داشته اما در این میان In Win تصمیم به معرفی محصولی ویژه گرفته است که می تواند بیش از LED RGB مورد توجه قرار گیرد.

کیس In Win 309 چیزی فراتر از LED RGB

کیس In Win 309 برای اولین بار در نمایشگاه کامپیوتکس سال گذشته نمایان شد؛ اما دیگری خبری از ورود آن به بازار نبود تا روز گذشته که این کمپانی ورود آن به بازارهای جهانی را به صورت رسمی اعلام کرد. In Win 309 به دلیل یک خاصیت برجسته، از دیگر کیس های مشابه تمیز داده می شود. این کیس در بخش جلویی دارای یک آرایه از دیودهای LED است که به صورت نمایشگر ماتریسی می تواند تصاویر دلخواه و یا نورهای مورد نظر کاربران را نمایش دهد.

یک برنامه نرم افزاری با نام GLOW2 برای این منظور آماده شده است که کاربرا می تواند به دلخواه خود این تصاویر را تغییر داده و مدیریت نماید. کیس In Win 309 حتی از یک میکروفون در بالای کیس بهره می برد که با توجه به اصوات دریافتی، یک پروفایل نورانی ویژه را با اکولایزر خاص نمایش می دهد. بد نیست بدانید که حتی فن های مورد استفاده در آن هم قابلیت آدرس دهی LED RGB را دارا بوده و در حین انتخاب منبع تغذیه برای آن، بد نیست که ۵۰ الی ۱۰۰ وات را برای چنین امکاناتی کنار بگذارید.

این کیس می تواند از کارت های گرافیکی به طول ۳۵۰ میلی متر، خنک کننده های بادی با ارتفاع حداکثر ۱۶ سانتی متر، ۲ هارد دیسک و ۳ درایو سالید، و منابع تغذیه ای به طول حداکثر ۲۰ سانتی متر پشتیبانی نماید. کیس In Win 309 با وزنی نزدیک به ۱۴ کیلوگرم طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید