کیس گیمینگ ASUS ROG Strix Helios رونمایی شد

مادربردهای جذاب ASRock B365 به طور رسمی معرفی شدند
ژانویه 23, 2019
اولین مانیتور MiniLED Backlight جهان با نام ASUS ProArt PA32UCX رونمایی شد
ژانویه 23, 2019
نمایش همه

کیس گیمینگ ASUS ROG Strix Helios رونمایی شد

شرکت ایسوس چندان در زمینه تولید محصولات جانبی نظیر کیس فعالیت عمده ای نداشته با این وجود هر از چند گاهی شاهد معرفی محصولی در این زمینه از سوی آن هستیم. کیس جدید ASUS ROG Strix Helios نیز از جمله همین موارد است که در بدو ورود به سال ۲۰۱۹ رونمایی شد.

این محصول یک کیس زیبا، گیمینگ و البته جذاب است که در فرم ابعادی Mid-tower طراحی شده است. طراحی ایسوس در نمای اولیه کاملا مشهود است و به سرعت متوجه می شوید که با یکی از تولیدات تیم ROG روبرو هستیم. تیم Republic of Gamers باز هم در این محصول از RGB LED استفاده کرده است؛ خطوط و نشان این شرکت در جلوی کیس، نمایان کننده این فناوری هستند. این کیس با تکنولوژی ASUS Aura Sync نیز سازگار است.

متریال های اصلی کیس از فولاد و پنل های شیشه ای است. کیس Strix Helios دارای هدر ۳ پین برای استفاده از LED ها است. ۴ عدد پورت USB 3.1که یکی از آنها نوع C است، در پنل I/O آن موجود است. همچنین در این بخش می توانید بر کنترل فن ها نیز مدیریت کنید. امکان پشتیبانی از مادربردهای E-ATX، دو سینی ۲٫۵ یا ۳٫۵ اینچی ذخیره سازی، امکان نصب ۴ درایو ۲٫۵ اینچی و پشتیبانی از ۸ اسلات توسعه، از جمله دیگر ویژگی های کیس جدید ASUS ROG Strix Helios به شمار می روند.

این محصول می تواند پذیرای ۳ عدد فن ۱۴ سانتی متری در جلو و یک فن ۱۲ سانتی متری در پشت باشد که توسط شرکت نصب شده است. کاربران می توانند تا ۲ عدد اسلات توسعه شامل کارت گرافیک را به صورت عمودی در این کیس نصب کرده و برای این منظور، ایسوس یک کابل مجزا را درون آن قرار داده است. این شرکت تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری کیس ASUS ROG Strix Helios نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید