گیگابایت Mouse M5 را برای گیمرهای حرفه ای روانه بازار کرد

Cherry ماوس بیسیم پیشرفته ی خود را معرفی کرد
سپتامبر 17, 2018
معرفی ماوس گیمینگ Logitech Pro
سپتامبر 17, 2018
نمایش همه

گیگابایت Mouse M5 را برای گیمرهای حرفه ای روانه بازار کرد

گیگابایت پیشرو در صنعت تجهیزات گیمینگ به تازگی یک موس قابل شخصی سازی را به بطور رسمی به خانواده محصولات رده بالای گیمینگ خود یعنی AORUS اضافه نموده است . این موس که پیش از این در نمایشگاه کامپیوتکس اخیر در معرض نمایش قرار گرفته بود توجهات زیادی را به علت امکانات قابل شخصی سازی خود جلب کرده بود. دارا بودن سیستم تقسیم وزن قابل شخصی سازی ، مجهز بودن به سنسور قدرتمند اوپتیکال ۱۶۰۰۰DPI برای ارائه بالاترین دقت ممکن، دارا بودن کلید های سطح بالای Omron با پاسخدهی فوق العاده بالا و تضمین ۵۰ میلیون کلیک و نورپردازی RGB قابل شخصی سازی از ویژگی های بارز این موس می باشند.

سنسور اوپتیکال با دقت واقعی DPI 16000

موس AORUS M5 که به سنسور اوپتیکال قدرتمند ۱۶۰۰۰ DPI (سنسور Pixart 3389) تجهیز شده است قابلیت ارائه ۴۰۰ IPS و شتاب ۵۰G را به ارمغان می آورد که این امر بالاترین دقت و سرعت ممکن را در مسابقات سطح بالای گیمینگ ممکن می سازد. میزان DPI این موس که با پله های ۵۰DPI  قابل تنظیم است امکان انتخاب بهترین و راحت ترین بازه ممکن را برای شما ممکن ساخته تا به بهترین تناسب ممکن بین سرعت، دقت و راحتی دست یابید.

تغییر شیوه تقسیم وزن موس به دلخواه شما

امکان شخصی سازی سیستم تقسیم وزن موس به شما اجازه میدهد تا مقادیری مانند وزن کلی موس، نسبت وزنی نقاط مختلف موس نسبت به یکدیگر و در واقع مرکز ثقل موس را نیز  تغییر دهید تا به تناسب وزن دلخواه خود به جهت راحتی و کارایی بیشتر دست یابید.

کلیدهای ۵۰ میلیون کلیکی Omron

استفاده از کلید های ژاپنی Omron به راحت ترین و بهینه ترین شیوه کلیک کردن و همچنین طول عمر بالای کلیدها یعنی بیش از ۵۰ میلیون کلیک می انجامد.

نورپردازی اختصاصی RGB Fusion

با استفاده از موتور نرم افزاری مخصوص نورپردازی AORUS تحت عنوان RGB Fusion ، می توانید نورپردازی موس خود را تا ۱۶٫۷ میلیون رنگ شخصی سازی کنید ، علاوه بر این با استفاده از این نرم افزار می توانید نورپردازی تمامی محصولات AORUS خود را با یکدیگر یکپارچه کرده تا به یک نورپردازی زیبا و هماهنگ دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید