AOC سری جدید مانیتورهای منحنی گیمینگ G1 را معرفی کرد

طرح باندل مانیتورهای گیمینگ MSI با بازی Tomb Raider
سپتامبر 17, 2018
نمایشگر منحنی گیمینگ سامسونگ: محصولی مقرون به صرفه
سپتامبر 17, 2018
نمایش همه

AOC سری جدید مانیتورهای منحنی گیمینگ G1 را معرفی کرد

AOCرهبر جهانی تکنولوژی مانیتورها است که سری جدید مانیتورهای منحنی گیمینگ G1 را معرفی کرد. این کمپانی سری جدید محصولات مقرون به صرفه خود را با ویژگی های قدرتمند برای گیمرها طراحی و ارائه کرده است. سری G1 از چهار مانیتور ۳۲ اینچی (CQ32G1)، ۳۲ اینچ (C32G1)، ۲۷ اینچ (C27G1) و ۲۴ اینچ (C24G1) با کیفیت QHD تشکیل شده است. سری G1 در حال حاضر از قیمت ۲۲۹٫۹۹ دلار شروع خواهد شد و در بازار در دسترس خواهد بود.

سری G1 تجربه ای فوق العاده را در بازی ها در اختیارتان قرار می دهد و با کیفیت Full HD و طراحی منحنی ۱۸۰۰R تصاویری بی نظیر را برایتان به نمایش می گذارد. نرخ بازسازی این سری از مانیتورها ۱۴۴ هرتز بوده و نرخ پاسخگویی آن ۱ میلی ثانیه است. در این سری از مانیتورهای AOC از تکنولوژی AMD FreeSync استفاده شده است. در نتیجه با قابلیت های ارائه شده، امکان نمایش بسیار خوبی را در بازی های مسابقاتی و بازی های سرعتی خواهیم داشت.

 

طراحی منحنی و بدون فریم این سری از مانیتورهای گیمینگ، طراحی بی نظیر و زیبایی را از این مانیتور ارائه کرده است. این مانیتورها با قابلیت FlickerFree یا بدون سوسو زدن طراحی شده اند و احساس راحتی را برای چشم ها به ارمغان می آورند. در نتیجه برای استفاده ی طولانی مدت موجب خستگی یا ناراحتی چشم نخواهد شد. در حال حاضر مدل C27G1 با قیمت $ ۲۷۹٫۹۹ در دسترس است. مدل های C24G1، C32G1 و CQ32G1 هم تا اواخر امسال با قیمت های $ ۲۲۹٫۹۹، $ ۲۹۹٫۹۹ و $ ۳۹۹٫۹۹ در دسترس خواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید