LG از مانیتورهای گیمینگ با نرخ پاسخ دهی ۱ میلی ثانیه رونمایی کرد!

مانیتور ROG Swift PG35VQ ایسوس تقریبا با ۲۶۹۹ دلار عرضه شد!
جولای 27, 2019
دیگر می توانید با لپ تاپ HP Spectre x360 15 بازی کنید
جولای 27, 2019
نمایش همه

LG از مانیتورهای گیمینگ با نرخ پاسخ دهی ۱ میلی ثانیه رونمایی کرد!


ال جی به تازگی از مانیتورهای جدیدUltraGear  با پنل IPS رونمایی کرده است. این مانیتورها در واقع اولین مانیتورهای ال جی IPS با نرخ پاسخ دهی ۱ میلی ثانیه هستند. مانیتورهای جدید ال جی از مانیتورهای رویایی برای گیمینگ بوده که با داشتن تکنولوژی های پیشرفته قادر به نمایش تصاویری با رنگ های دقیق و زنده و خواهند بود. در ادامه جزییات بیشتر این مانیتورها را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

معرفی مانیتورهای جدید ال جی

مانیتورهای جدید ال جی با تصاویری درخشان و با کیفیت بسیار خیره کننده خواهند بود و تجربه متفاوتی از گیمینگ را برای حرفه ای ها به ارمغان می آورند. این مانیتورها در مدل ۳۸GL950G در ابعاد ۳۸ اینچ و در مدل ۲۷GL850 در ابعاد ۲۷ اینچی ارائه شده است. هر دو مدل از نرخ بازسازی تصویر ۱۴۴ هرتز بهره برده اند. مدل ۳۸GL950G با رزولوشن ۱۶۰۰×۳۸۴۰ و مدل ۲۷GL850 با رزولوشن ۱۴۴۰×۲۵۶۰ ارائه شده است و از ۹۸ درصد رنگ های DCI-P3 پشتیبانی کرده اند.

این مانیتور با تکنولوژی Flicker-Free ارائه شده است که فاقد سوسو زدن خواهد بود. این دو مانیتور با کیفیت تصویر فوق العاده تجربه متفاوتی برایتان خواهد بود و تصاویری زنده را به نمایش خواهد گذاشت. در این سری از مانیتورها از تکنولوژی NVIDIA G-SYNC و HDR 10 پشتیبانی شده است. بر اساس تست های انجام شده تصاویر این مدل های جدید از مانیتورهای ال جی بسیار شفاف، صاف و بدون لکنت خواهد بود. همچنین در آن ها تنظیمات گیمینگ ارائه شده که می توان دقت بازی را در تنظیمات مختلف افزایش داد.

مانیتورهای گیمینگ UltraGear Nano IPS ال جی در ماه آینده عرضه خواهند شد و پیش فروش برای مدل ۲۷GL850 در تاریخ ۱ ژوئیه در ایالات متحده آغاز می شود. در نهایت این دو مدل مانیتور جدید ال جی دردر سه ماهه سوم سال جاری در آمریکا و اروپا در دسترس خواهند بود اما هنوز قیمتی برایشان تعیین نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید